Партнерство

“Майстер-Клас” незмінно тримає високий рівень сценічної майстерності, демонструє яскраві і унікальні авторські костюми, бере участь у міжнародних конкурсах та отримує призові місця. Досягнення та перемоги колективу по праву належать також і нашим партнерам та спонсорам, які долучилися до нашої спільної справи.

То ж щиро дякуємо за підтримку нашим шановним партнерам та спонсорам, серед яких начальник управління культури, туризму та культурної спадщини Святошинської у місті Києві районної адміністрації Трусова Ірина Вікторівна – наш янгол охоронець, директор Міського дому творчості та культурологічних досліджень Управління культури України Пересунько Микола Михайлович, депутат Київради Віктор Тищенко, депутат Святошинської райрады Людмила Гончарова, депутат Київрады Кондрат Гищак, депутат Київрады Олександр Пабат, і наш незмінний надійний друг і спонсор – депутат Київради Семен Борисенко!

“Майстер-Клас” прагне до нових вершин. Ми млануємо й надалі гідно представляти Україну на всесвітніх хореографічних фестивалях, сворювати нові шоу-програми, долучати до мистецтва танцю дітей з обмеженими можливостями, брати участь у волонтерських соціальних програмах. І для здійснення наших планів ми потребуємо фінансової та організаційної підтримки. Адже потужні соціально значущі проекти краще робити спільно з усіма, хто любить Україну та прагне її процвітання.

Ми зацікавлені у розвитку партнерства та відкриті для нових пропозицій. Запрошуємо разом з нами пройти шлях до нових звершень!